Overnachten

Wil je graag ergens logeren waar je ook geadviseerd wordt over het Nationaal Park Hoge Kempen? Dat kan bij de Nationaal Park logies. Ze liggen vlakbij het park, verkopen wandel- en fietskaarten en bieden de nodige suggesties.

Voor rolstoelvriendelijke verblijfplaatsen kan je op deze site terecht: andersvaliden.

Hotels

Carbon Hotel ****, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/carbon-hotel

Hotel Résidence Stiemerheide****, Genk, www.stiemerheide.be

M Hotel ****, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/m-hotel

Hotel Restaurant Zuid, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/hotel-zuid

Hotel Ecu***, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/hotel-ecu 

Hotel De Venne***, Genk, www.hotel-de-venne-genk.be

Hotel ‘t Hert**, Genk, www.hotel-het-hert.be

Green Hotel***, Genk, www.greenhotel.be

Eurotel Lanaken ****, Lanaken, www.differenthotels.be/nl/hotels/eurotel-lanaken 

Hostellerie La Butte aux Bois****, Lanaken, www.labutteauxbois.be

Hostellerie Mardaga****, Lanaken, www.hotelmardaga.be

Hotel Boomgaard***, Lanaken, www.hotelboomgaard.be

Kasteel Pietersheim, Lanaken, www.pietersheim.com

Hostellerie La Feuille d'Or***, Dilsen-Stokkem, www.lafeuilledor.be

Hotel Beau Séjour, Dilsen-Stokkem, www.hotel-beau-sejour.be

Hotel De Maretak***, Dilsen-Stokkem, www.hotelmaretak.be

Au Nom De Dieu, Dilsen-Stokkem, www.aunomdedieu.be

Hotel The Oak*, Zutendaal, www.hoteltheoak.be

Hotel Monika***, Zutendaal, www.hotel-monika.be

De Klok***, Zutendaal, www.hoteldeklokzutendaal.be

Hotel Oude Eycke, Maaseik, www.oude-eycke.be

Hotel Van Eyck ****, Maaseik, www.hotel-vaneyck.be

Hotel De Sjeiven Dörpel, Maaseik, www.sjeivendorpel.be

Aldeneikerhof, Maaseik, www.aldeneikerhof.be

Kasteel Wurfeld****, Maaseik, www.kasteelwurfeld.be 

Terhills Hotel, Maasmechelen, www.terhillshotel.com

Porta Cité, Maasmechelen, www.hotelportacite.be 

Ingredi, Bree, www.ingredi.be

Orshof, Oudsbergen, www.orshof.be

B&B

Woods and Wine, As, www.woodsandwine.be

Lavendine Pure****, Genk, www.lavendinepure.be

Eikenlaan 12 ****, Winterslag - Genk, www.bnbeikenlaan12.be

De Hondsroos, Dilsen-Stokkem, www.hondsroos.be

Huyze Max, Dilsen-Stokkem, www.huyzemax.be

‘t Poorthuys, Dilsen-Stokkem, www.poorthuys.be

‘t Vossehol, Dilsen-Stokkem, www.hetvossehol.be

De Edelsteen, Zutendaal, www.deedelsteen.be

Landhuis De Vrekel, Zutendaal, www.landhuisdevrekel.be

Crijbohoeve, Zutendaal, www.crijbohoeve.be

Basil, Maasmechelen, www.hotelbasil.be

De Tallerhoeve, Kotem-Maasmechelen, www.de-tallerhoeve.be

Haerlekijn****, Meeswijk - Maasmechelen, www.haerlekijn.be

Bed and Beyond, Oudsbergen, www.bedandbeyond.be

De Wijshagerhoeve, Oudsbergen, www.de-wijshagerhoeve.be

De Blauwe Maaten, Oudsbergen, www.deblauwemaaten.be

Hellson, Oudsbergen, www.hellson.be

Gellick, Lanaken, www.wijndomeingellick.com

Jossefin Tuinen, Lanaken, www.jossefinbedandbreakfast.be

De Keyartmolen****, Bree, www.keyartmolen.be

't Koningshof, Bree, www.hetkoningshof.be

Het Agnetenklooster, Maaseik, www.hetagnetenklooster.be 

Vakantiewoning

‘t Klein Gerigt, Neerharen-Lanaken, www.kleingerigt.be

Hoeve Kompveld, Gellik-Lanaken, www.hoevekompveld.be

't Doornhuisje, Lanaken, www.familiedoorn.nl

Tievishoeve, Oudsbergen, www.tievishoeve.be

Wouterbron, Oudsbergen, www.wouterbron.be

Vakantiehuis Ellé’Belle, Oudsbergen, via Facebook

Heidebos, Oudsbergen, www.vakantiewoningenlimburg.be

Vakantieappartementen en -chalets Wilhelm Tell, Oudsbergen, www.wilhelmtell.com

Hoeve Rubrecht, Oudsbergen, www.hoeve-rubrecht.be

Casa Carina, Oudsbergen, www.casacarina.be

't Kasseitje, Oudsbergen, www.novasol.be/vakantiehuis-meeuwen-gruitrode

Hoeve In Die Haeghe, Maasmechelen, www.hoeveindiehaeghe.be

Vakantiewoning MM, Maasmechelen, www.vakantiehuismm.be

Tivoli*****, Dilsen-Stokkem, www.tivolivakantie.be

Villa van Brienen, Dilsen-Stokkem, www.villavanbrienen.be

't Vaerthuys, Dilsen-Stokkem,  www.vaerthuys.be

Wuytershoef, Dilsen-Stokkem, www.wuytershoef.be

Abel, Dilsen-Stokkem, www.vakantiewoningabel.be 

Momo, Dilsen-Stokkem, www.wegdromeninlimburg.be  

Twinstone, Genk, www.twinstone.be

Logies Luma, Genk, www.logiesluma.be

Vakantiewoningen Zavelbos, Maaseik, www.zavelbos.be

Het Veldhuisje, Maaseik, via Facebook

De Maasnacht, Maaseik, www.demaasnacht.be

Volmolen, Maaseik, www.vakantieverblijfvolmolen.be

Op 't Busselen, Maaseik, www.vakantiewoning-opbusselen.be

't Dorpshuys, Maaseik, www.hetdorpshuys.eu

Villa Mooi Maasland*****, Maaseik, www.villamooimaasland.be

Villa Maas en Kempen*****, Maaseik, www.villamaasenkempen.be

Vakantiehuis Moskou, Maaseik, www.vakantiehuismoskou.be

Chalet Thuiskomen, Maaseik, www.sailcenterlimburg.com

De Bos, Maaseik, www.de-bos.be

Stukkenheidehof, Bree, www.stukkenheidehof.be

De Nysenhoeve, Bree, www.denysenhoeve.be

Campings en recreatieparken

Camping Jocomo****, Lanaken, www.jocomo.be

Camping San Lanaco***, Lanaken, www.sanlanaco.be

Recreatieoord Wilhelm Tell*****, Oudsbergen, www.wilhelmtell.com

Landal Mooi Zutendaal****, Zutendaal, www.landal.be/parken/mooi-zutendaal

Glamping Resort Hoge Kempen**, Zutendaal, https://www.glampingresorthogekempen.be/nl/

Camping De Kikmolen**, Maasmechelen, www.kikmolen.be

Camping De Salamander, Maasmechelen, www.campingsalamander.be

Camping Zavelbos****, Maaseik, www.zavelbos.be

Warredal, Neeroeteren - Maaseik, www.warredal.be

Camping De Boomgaard, Maaseik, www.campingdeboomgaard.be

Stukkenheidehof, Bree, www.stukkenheidehof.be

Camperplaatsen

Mobilhomeparking Kattevennen (24u) , Genk, www.kattevennen.be

Camperplaatsen WIlhelm Tell, Oudsbergen, www.wilhelmtell.com

Camperplaatsen Zavelbos, Maaseik (Opoeteren), www.zavelbos.be

Camperplaatsen Den Aftrap, Maaseik, www.toerisme.maaseik.be/camperplaats-den-aftrap

Camperplaatsen De Boomgaard, Maaseik, www.campingdeboomgaard.be

Groepsverblijven

Vakantiehuis Pietersheim, Lanaken, www.pietersheim.be

Jeugdherberg De Roerdomp, Genk, www.jeugdherbergen.be

Jeugdcentrum De Kalei, Dilsen-Stokkem, www.dekalei.be

Vakantiehuis Fabiola, Maasmechelen, www.kfh.be

Heuvelsven, Dilsen-Stokkem, www.heuvelsven.be

Sporta Spot Maasland, Maaseik, www.sporta.be/maaseik

Overnachten op het water

Botel, Kinrooi, www.botelophoven.be

Sailcenter Limburg Kampeervlot, Kinrooi, www.sailcenterlimburg.com

Sailcenter Limburg Valk, Kinrooi, www.sailcenterlimburg.com