Overnachten

Wil je graag ergens logeren waar je ook geadviseerd wordt over het Nationaal Park Hoge Kempen? Dat kan bij de Nationaal Park logies. Ze liggen vlakbij het park, verkopen wandel- en fietskaarten en bieden de nodige suggesties.

 

Hotels

Carbon Hotel ****, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/carbon-hotel

Hotel Résidence Stiemerheide****, Genk, www.stiemerheide.be

M Hotel ****, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/m-hotel

Eurotel Lanaken ****, www.differenthotels.be/nl/hotels/eurotel-lanaken 

Hostellerie La Butte aux Bois****, Lanaken, www.labutteauxbois.be

Hostellerie Mardaga****, Lanaken, www.hotelmardaga.be

Hotel Restaurant Zuid, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/hotel-zuid

Hotel Ecu***, Genk, www.differenthotels.be/nl/hotels/hotel-ecu 

Hotel De Venne***, Genk, http://hotel-de-venne-genk.bedspro.com/nl/

Hostellerie La Feuille d'Or***, Dilsen-Stokkem, www.lafeuilledor.be

Hotel Monika***, Zutendaal, www.hotel-monika.be

Hotel ‘t Hert**, Genk, www.hotel-het-hert.be

Hotel De Maretak***, Dilsen-Stokkem, www.hotelmaretak.be

Hotel The Oak*, Zutendaal, https://hoteltheoak.be/

Hotel Beau Séjour, Dilsen-Stokkem, www.hotel-beau-sejour.be

Hotel Boomgaard***, Lanaken, www.hotelboomgaard.be

Hotel Oude Eycke, Maaseik, www.oude-eycke.be

Hotel Van Eyck ****, Maaseik, http://www.hotel-vaneyck.be/

Hotel De Sjeiven Dörpel, Maaseik, https://sjeivendorpel.be/nl/

Terhills Hotel, Maasmechelen, www.terhillshotel.com

Porta Cité, Maasmechelen, www.hotelportacite.be 

B&B

B&B Woods and Wine, As, woodsandwine.be

Lavendine Pure****, Genk, www.lavendinepure.be

De Hondsroos, Dilsen-Stokkem, https://hondsroos.weebly.com/

Huyze Max, Dilsen-Stokkem, www.huyzemax.be

‘t Poorthuys, Dilsen-Stokkem, http://users.skynet.be/poorthuys

 ‘t Vossehol, Dilsen-Stokkem, www.hetvossehol.be

De Edelsteen, Zutendaal, www.deedelsteen.be

Landhuis De Vrekel, Zutendaal, www.landhuisdevrekel.be

B&B Basil, Maasmechelen, www.hotelbasil.be

B&B de Tallerhoeve, Kotem-Maasmechelen, www.de-tallerhoeve.be

B&B Bed and Beyond, Oudsbergen, www.bedandbeyond.be

B&B Crijbohoeve, Zutendaal, www.crijbohoeve.be

B&B Haerlekijn****, Meeswijk - Maasmechelen, www.haerlekijn.be

B&B Eikenlaan 12 **** Winterslag - Genk, www.bnbeikenlaan12.be

Vakantiewoning

Vakantiewoning ‘t Klein Gerigt, Neerharen-Lanaken, www.kleingerigt.be

Vakantiewoning Hoeve Kompveld, Gellik-Lanaken, www.hoevekompveld.be

Vakantiewoning Tievishoeve, Oudsbergen, www.tievishoeve.be

Vakantiewoning Wouterbron, Oudsbergen, www.wouterbron.be/landhuisjes

Hoeve In Die Haeghe, Maasmechelen, www.hoeveindiehaeghe.be

Vakantiewoning Tivoli*****, Dilsen-Stokkem, www.tivolivakantie.be

Vakantiewoning Villa van Brienen, Dilsen-Stokkem, www.villavanbrienen.be

Vakantiewoning Twinstone, Genk, www.twinstone.be

Vakantiewoning 't Vaerthuys, Dilsen-Stokkem,  Vaerthuys

Vakantiewoning Wuytershoef, Dilsen-Stokkem, www.wuytershoef.be

Vakantiewoningen Zavelbos, Maaseik (Opoeteren), www.zavelbos.be

Vakantieappartementen en -chalets Wilhelm Tell, Oudsbergen, www.wilhelmtell.com

Vakantiewoning Heidebos, Oudsbergen, www.vakantiewoningenlimburg.be

Vakantiehuis Ellé’Belle, Oudsbergen, via Facebook

Campings en recreatieparken

Camping Jocomo****, Lanaken, www.jocomo.be

Recreatieoord Wilhelm Tell*****, Oudsbergen, www.wilhelmtell.com

Camping Zavelbos****, Maaseik, www.zavelbos.be

Landal Mooi Zutendaal****, Zutendaal, www.landal.be/parken/mooi-zutendaal

Glamping Resort Hoge Kempen**, Zutendaal, https://www.glampingresorthogekempen.be/nl/

Camping De Kikmolen**, Maasmechelen, www.kikmolen.be

Camping San Lanaco***, Lanaken, www.sanlanaco.be

Camping De Salamander, Maasmechelen, www.campingsalamander.be

Warredal, Neeroeteren - Maaseik, www.warredal.be

Camperplaatsen

Mobilhomeparking Kattevennen (24u) , Genk, www.kattevennen.be

Camperplaatsen WIlhelm Tell, Oudsbergen, www.wilhelmtell.com

Camperplaatsen Zavelbos, Maaseik (Opoeteren), www.zavelbos.be
 

 

Groepsverblijven

Vakantiehuis Pietersheim, Lanaken, www.pietersheim.be

Jeugdherberg De Roerdomp, Genk, www.jeugdherbergen.be

Jeugdcentrum De Kalei, Dilsen-Stokkem, www.dekalei.be

Vakantiehuis Fabiola, Maasmechelen, www.kfh.be

Heuvelsven, Dilsen-Stokkem, www.heuvelsven.be