Meld een routeprobleem - Actuele omleidingen
Actuele omleidingen of aanpassingen
- Mechelse Heide: Paarse wandeling is verlengd van 8,6 naar 12,6 km, volg de bewegwijzering
- Mechelse Heide: De rode en gele wandellus worden vanaf 15 oktober omgeleid tussen wandelwissel 34 en 36. Volg de bewegwijzering ter plaatse. Er worden kappingen uitgevoerd om loofhout meer ruimte te geven en de biodiversiteit te vergroten. Zo worden de bossen sterker en gevarieerder!
- Mechelse Heide: Groene en blauwe wandeling (bij de Kikbeekbron) vertrekkende bij Camping Kikmolen niet toegankelijk tot voorjaar 2026: meer info [1]
- Thorpark: Gele wandeling trajectverlegging in de buurt van Opglabbekerzavel, volg de bewegwijzering. Ten oosten van de terril voert het Agentschap voor Natuur en Bos werken uit in het kader van bosrandbeheer. Dit tot en met half maart. Wandelpaden zijn niet onderbroken, maar je kan wel hinder ondervinden. Voor het mountainbikenetwerk en het ruiteren is er meer hinder te verwachten. De route kan tijdelijk onderbroken zijn.
- Bergerven: Gele wandeling trajectverlegging in de buurt van Bergerven, volg de bewegwijzering
- Munsterbos (Munsterbilzen): tijdelijke omleiding aanlooproute wandelingen
- National Park Trail - Etappe 2 Pietersheim - Terhills: er is een tijdelijke omleiding ter hoogte van de Kikbeekbron.
- Thorpark: er vinden bosbeheerwerken plaats in het Heidebos in As, dit heeft geen impact op de wandelpaden echter kan je hier enige hinder van ondervinden.
Meld een probleem op je route
Wil je melding maken van een probleem op onze wandelroutes, zoals de bewegwijzering, infrastructuur of een moeilijke doorgang? Vul dan ons online meldingsformulier in om ons op de hoogte te brengen. Dat doe je zo:
- Ga via de knop hieronder naar het juiste online formulier (wandelen, ruiteren of mountainbike)
- Beschrijf het probleem
- Duid de locatie aan op de kaart (zet hiervoor de locatieverzieningen aan op je smartphone)
- Voeg eventueel enkele foto's toe
- Verzend je melding
Bedankt, we gaan ermee aan de slag. Met je melding help je ons landschapsteam op weg om de kwaliteit van het netwerk te verbeteren! Samen maken we het Nationaal Park Hoge Kempen zo nog mooier én toegankelijker!
TIP: trek jij regelmatig het Nationaal Park in en wil je deze pagina snel kunnen vinden als je een probleem tegenkomt onderweg of om de omleidingen te checken? Voeg deze pagina toe aan het startscherm van je smarthpone! Dit doe je door rechtsbovenaan op de 3 puntjes te tikken en te kiezen voor "toevoegen aan startscherm".